Týden Lásky - BONUS

1. března 2016 v 11:30 | Roxanne I. Flamytail |  Týden Lásky

YES! JE TO HOTOVÉ, MŮJ PANE! MŮŽU HRDĚ ŘÍCT, ŽE JSEM DOKONČILA ASPOŇ JEDEN PROJEKT! HURÁÁÁ!
*le slepičí tanec*
Ani nevím, co k tomuhle říct. Sepsáno během patnácti minut, vycházející z mé osobní frustrace nad tím, že jsem single as fuck. A koho si vzít jako obětního beránka, když mám k dispozici královnu single tvorečků?
[Alter Ego: Císařovnu, Rox, Císařovnu!]
Naprosto irelevantní k článku, ale já se o tom prostě musím zmínit - taky jste tak šťastní, že Leonardo DiCaprio konečně dostal Oscara? Já jsem z jeho filmů viděla jen pár, ale ten fakt, že ho konečně dostal, mě naplňuje čistým štěstím. A když si uvědomuju, kolik lidí ho podporovalo... Leo je náš král!
Pardon, už tím asi všechny doháním k šílenství, ale já jsem si nemohla pomoct...
No nic, tady máte bonus, pár sušenek a netruchlete, pokud jste byli letos single - příští rok se to určitě zlepší!

(když se hlavní protagonistka dozví, že jsou všichni zadaní)


DeeDee zklamaně procházela Avengers Tower, a kdyby mohla, táhla by za sebou svěšený ocas. V obličeji měla nesmírně načuřený výraz a ramena svěšená k zemi.
Chvilku procházela věží, než nakonec, přiznávajíc porážku, vešla do výtahu a nechala se vyvést do lounge v nejvyšším podlaží věže. Jak očekávala, místnost byla prázdná.
Otráveně vdusala do místnosti a dosedla do pohodlné sedačky. Z kapsy vytáhla mobil a snažíc se přijít na příznivější myšlenky se šla podívat, co je nového na sociálních sítích.
Byl právě čtrnáctý únor, lásky čas, a DeeDee jako obvykle nikoho neměla. Ale vzhledem k tomu, že byl celý Avengers šťastně spárován, byla na to sama. Tony s Pepper nejspíš právě požírali podivnou stravu se jménem, při kterém by se DeeDeein jazyk nejspíš zamotal do uzlu, v nejdražší restauraci v celém státě, ne-li zemi. Bruce a Natasha se před večerem vytratili na nějakou soukromou akci téhož ražení. Clint zase jednou vybral celý svůj honorář na dvacet let a jal se kupovat čokoládu všeho původu a růže všech světových barev, aby své manželce udělal aspoň jednou do roka překvapení. Fury vzal ven Hillovou na tancování, nebo co to bylo. Thor lebedil s Jane v Norsku. Rosie se s Rumlowem určitě zašila do nějakýho klubu, nebo tichýho kouta, kde se můžou s klidem celej večer otlapkávat a ocucávat. Do háje, dokonce i ten Steve nechal vzkaz, že konečně někoho pozval ven!
Černoška otráveně zavřela aplikaci. I její spolužáci na tom byli líp. Letos nezůstal single nikdo - až na ni.
Se zavrčením se natáhla po velké bonboniéře, která jakoby náhodou stála na stolečku. Byla z toho neskutečně zdeptaná.
Nacpala si do pusy tři bonbony najednou a zašklebila se, když se jí po jazyku rozlila pachuť alkoholu. Výborně, teď se ještě ožere z čokolády, a bude vymalováno!
"To tady do háje není žádnej sexy fakan, kterej by nebyl zabranej nějakou dlouhovlasou a dlouhonohou krasavicí?" zvolala jen tak do větru. Pak se zabořila hlouběji do pohovky a natáhla se po dalším bonbonu. Čas ožrat se sherry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama