[ATTACK ON TITAN FANFIKCE] Rodinné Hodnoty ~ Část První

29. března 2016 v 15:13 | Brook J. Evanger
Ni hao, okurky.
So, here I am with this bullshit, jak se u nás, na Deviantartu, říká.
Protože když Brook nepíše něco, co nemůže zveřejnit, píše, jak jinak, blbosti. Nejlíp fanfikce. Fanfikce na vlastní příběh. Fanfikce na fanfikce. Fanfikce na fanfikce fancikcí jiných lidí. Miluju fanfikce.
Anyway, tuhle shit jsem napsala už… kdysi dávno? Asi tři týdny zpátky. Bylo to tehdy, když mi jistá Kristý poslala jistý Reader Insert, a já… ehm. Díky inspiraci touto fanfikcí jsem napsala… Fanfikci. Tady vidíte tu fanfikci na fanfikci.
O čemže jsem to mluvila?
Anyway, tato povídka je poněkud zvláštní. Hlavní postavou totiž není OC do SnK moje, nýbrž OC mé jedinečné nejlepší přítelkyně a Vládkyně Prken Pekel, Kristý. Její postavu, Ronju Lazarev, která je shippována s životní Nemesis mé postavy Ariny, Levim Ackermanem, jsem již jednou nakreslila, a když mě do čela praštil tento nápad, nebyl nikdo vhodnější.
Tohle bylo šíleně zamotané. Prostě jsem si od kamarádky vypůjčila postavu a napsala za tu postavu povídku. Jo. Ehm. Jasně.
Doufám, že jsem Ronju Lazarev (v této povídce budoucí paní Ackermanovou) vystihla, jinak to budu muset celý přepsat a to by bylo, ehm, nemilé. Kristý, zanech komentář a ohodnoť mé vystihnutí!
Teď budu asi muset většině čtenáři vysvětlit tady malou rodinku Goroděckij-Smith-Ackerman. Uff. Jdu do toho.

Ronja Lazarev - sestřenice Ariny, Antona a Lase Goroděckijových. Leviho podřízená a budoucí paní.
Levi Ackerman - zlatokopka, která se vetřela do rodiny. Nemesis Ariny, podřízený/BFF Erwina.
Arina Goroděckij - sestřenice Ronji, sestra Antona a Lase, podřízená a manželka Erwina Smitha, matka Naďježdy a Antase Goroděckije-Smitha. Nemesis zlatokopky. Sestřenice Ivana.
Anton Goroděckij - bratr a podřízený Ariny, dvojče Lase, bratranec Ronji, švagr Erwina Smitha, strýc Naďježdy a Antase.
Lazar Goroděckij - to samé jako výše.
Erwin Smith - manžel Ariny, otec Naďježdy a Antase. Švagr Lase a Antona. BFF Leviho. Nadřízený všech.
Ivan Goroděckij - bratranec AALR, vychován jako starší bratr Ronji. Má malebnou hospůdku.
Naďježda Goroděckij-Smith - dcera Erwina a Ariny.
Antas Goroděckij-Smith - syn Erwina a Ariny. (a je levej)

Rychlá zmínka - Malenko, Maximoff a Auschwitz jsou Arinini podřízení. Nile a Marie Dawkovi - ty si snad pamatujete ze seriálu. Petru jakbysmet.

TÍMTO PROHLAŠUJI, ŽE VŠEM ÚČASTNÍKŮM KROMĚ NADI A ANTASE JIŽ BYLO OSMNÁCT LET. MNOŽIT SE MŮŽOU, JAK CHTĚJÍ. (někteří už mají i našlápnuto na čtyřicítku, bacha na mě)

Po příšerně dlouhém a unavujícím předkecu už vám konečně dám Zai Jián a jdu se sprchovat. Heil.
Zai Jián
PS: Článek byl rozdělen na dvě části kvůli délce. Puff.

(To poslední je milovaný Levi)


Ten dům byl velký. Hodně velký. Obrovský. Tyčící se vysoko nad zemí se svými třemi patry čiré majestátnosti, mramorovými balkóny a světlou fasádou, házel stín na záhonky barevných květin a vzbuzoval hrůzu a údiv v srdcích všech, kdo se opovážili zaklepat na velké tmavě hnědé dveře.
Ronja s otevřenou pusou zírala na desítky ozdobných serepetiček kolem oken, obrovských balkonů a teras. To ty peníze Arina tiskla? Jak si proboha mohla takovou krávu dovolit? Dívka odhadla, že její sestřenice pravděpodobně rozprodala svoje bratry na orgány, protože se svým platem si takovouhle majestátnou obludnost rozhodně koupit nemohla.
"To je díra," odfrkl si Ronjin snoubenec.
Ronja pomalu otočila hlavu a podívala se do světlých očí malého muže. Byla si napůl jistá, že si dělá legraci - i když on si legraci dělal asi tak jednou za sedm let, a musel k této události obětovat nevinnou pannu. Nevtipkoval. Jeho obličej měl stejnou fasádu strnulosti a pasivní agresivity.
"Ehm… díváme se na stejnou věc?" zeptala se a ukázala na dům. "Vždyť je to skoro zámek!"
"Vidělas v poslední době realitky?" zavrčel muž a nechal na zem spadnout zavazadla, které měl v ruce. "To jsem jedinej, kdo si pořádně projde historii místa, kam jedu? Tahle kráva prodělala takovýho jmění, že jí Erwin koupil jenom z lítosti. Byl to letohrádek jakýsi rakouský šlechtičny. Když zemřela, nějakou chvíli to chátralo, přehnali se přes to komunisti, kapitalisti, blablablablabla, až na to jednou narazil Erwinův kamarád, kterej dělá Urbex. Smith v tý době hledal dobrej dárek pro Arinu k jejím šedesátinám - ehm, třicetinám - a protože si oba dva prochází krizí středního věku, koupil jí tuhle krávu. Kráva ke krávě sedá, tvoje blbá sestřenice se do tohohle baráku zamilovala, prodala Malenka do otroctví Islámského Státu a zrenovovala to. Teď tady hnízdí polovinu roku s polovinou tvojí famílie."
"Musíš detektivovat i ve volném čase?" nadzvedla Ronja obočí, ale zasmála se.
"Když už se musím vydat té seschlé ježibabě na milost, aspoň se připravím."
Ronja se chystala znovu zasmát, ale v tu chvíli se dveře otevřely.
"No to je dost," zavrčel Levi, zatímco Ronja vypískla, "Arinoooo~!" a vrhla se blonďaté ženě na prahu kolem ramen.
"Kdo je moje oblíbená sestřenka?" zeptala se Arina v měkké ruštině a taky Ronju objala. "Tak co, už ses toho srágory zbavila?"
"Co to ta čarodějnice mele za čáry?" ozval se Ronjin partner.
"Falešné naděje," povzdechla si Arina a naposledy vyzvedla sestřenici do vzduchu. S dlaněmi pořád na Ronjiných ramenou se naklonila a zašklebila se. "Nespadls z útesu?" přešla do němčiny.
"Ano, a teď se tady vznáším jako duch," protočil Levi oči. "Přestaň myslet prdelí."
"Koupila jsem si kvůli tobě voodoo panenku," přimhouřila Arina oči. "To lupnutí v koleni včera večer byla moje práce."
Levi zbledl a mimochodem přenesl váhu z jedné nohy na druhou.
"Já ti říkal, že je to čarodějnice," sykl směrem k Ronje.
"Půjdeme dovnitř?" usmála se žena na svou tmavovlasou sestřenici. "Tu zapáchající věc nech venku."
"Říká se tomu delikátní sýry," zahýbala Ronja obočím a následovala ženu do dveří.
"Vážně? On si změnil jméno?"
"Ježibabo!"
Arina provedla dvojici, která si chtěla na pár dní vypůjčit dům, velkou halou a několika chodbami. Za Ronjiných "Och!", "Ach!", a "Ta oříšková se ti vážně povedla!" je dovedla do prostorného obýváku s obrovskou televizí, stolky s exotickým ovocem, a na pohled měkkou pohovkou. Levi dorazil pár vteřin po dvojici žen, obtěžkán kufry a taškami, prudce oddychující a zlitý potem.
"Proč se s tím taháš?" podivila se Arina. "Zavolala bych Erwina."
"Chcípni v pekle," zavrčel Levi pod vousy.
"Můžeš dostat mrtvičku," zavrtěla Arina hlavou. "Jsi už muž v letech. Neměl by ses takhle namáhat. Sedni si tady a já ti přinesu slevový leták z Kauflandu a nějakou deku, dobře?"
Ronja se kousla do prstu, aby nevyprskla smíchy. Věděla, že takhle není nejlepší snoubenka, ale tyhle malé souboje mezi její sestřenicí a snoubencem ji dostávaly do kolen.
Levi pouze něco zamumlal - zřejmě nějakou nadávku z cizího vesmíru - a sedl si na Ronjin kufr.
"Pozor, v tom jsou ty sýry!" vyjekla tmavovláska.
Zatímco Levi vyletěl na nohy a začal otevírat kufr, Arina si odkašlala.
"Ronjo," objala nízkou ženu jednou rukou kolem ramen, "tohle hnízdečko máte slíbený, o tom žádná řeč. Klíče jsou ve skřínce vedle dveří, apartmány a naše ložnice jsou ve druhém patře, v prvním je knihovna, herna, a pokoje kluků a dětí. Do těch nechoď, kdo ví, co jim tam roste. Tady je jenom kuchyně, obývák, jídelna, garáže a pracovny, do těch taky nelezte, Erwin by vyletěl z kůže. Ve sklepě je bazén, sauna a vířivka - ve čtvrtek přijde čistič vypláchnout trubky, tak se nenechte chytit. Taky tam je tělocvična, kdyby měl ten stařeček chuť na starý kolena nabrat nějaký svaly. Heslo na wifi, kdyby tě Permoník už nebavil, jsem nechala na papírku na ledničce. K jídlu - lednice je nacpaná, mrazák taky, ve skřínkách jsem nechala nějaký mlsání. Po půlnoci vyhládne. Zatím pobíráš?"
"Ty jsi anděl," zaculila se Ronja dojatě.
"Pekelný anděl…"
"Filmy jsou všechny v systému," ukázala žena na televizi. "Kanály taky, tak si s tím moc nehrajte, nahrávám si tam-"
"Sex ve Městě."
"-novou řadu Her o Trůny, tak ať mi to Einstein nezmrví. V herně máme PS4, ale pokud to chcete nakopnout, nejdřív si přečtěte manuál. Varuju, Anton, Las, Ivan, Erwin a já tam máme všichni rozehranej Fallout čtyřku. Zahraješ-li, zemřeš. Z her tam je nějakej Assassin, GTA, NFS a další věci."
Otočila se, čímž otočila i Ronju, a ukázala ven z francouzského okna.
"Venku je malá teráska s vlastním chladicím boxem. Je tam i gril a venkovní mini-bazén, rybníček s koi kapříkama a vedle hrobeček Nadina chcíplýho křečka. Ještě že je ta mrcha pryč, povím ti. Vrťapka má za rohem roztahaný hračky a vnitřnosti ptáčků a hrabošů, tak bacha, kam šlapeš. Jede s námi, takže se s ním nemusíte starat. O kapříky se nebojte, v pátek přijede chovatel, přinejhorším se sežerou navzájem. Teď jsou nacpaný, a pokud chcete adrenalin, strčte do toho rybníčku prst. Ožužlaj vám ho líp, než Levi ve vězení."
"Hrozně vtipný… Kdyby ti bylo dvanáct," odfrkl si muž.
"Je tam i kůlna, kdyby ti konečně cvaklo, a ty jsi chtěla tady na Permoníka vzít křovinořez."
Arina se usmála a opět se s Ronjou otočila.
"Tak to bude asi všechno, zlatíčko. My s rodinou jsme připravení vyrazit, takže tady budete mít absolutní soukromí. Máš nějaké dotazy?"
"Kde je sklepení, ve kterém věštíš z vnitřností svých nepřátel?"
"Proč? Chceš se taky přidat do sbírky?" otočila se na něj blondýna.
"Měl by tam být zdroj tvojí moci. Když ho zničím, shoří tvoje tělesná schránka, jeden z mých hošanů provede exorcismus, a ty poletíš zpátky do pekla," odpověděl jí Levi.
"Měním názor. Pro ten křovinořez si dojdu já, a hned."
"No tak, neškádlete se," zasáhla Ronja a přivedla pozornost zpátky na sebe. "Budeme na sebe aspoň chvíli hodní, ne?"
"Sluníčkářko," zabručel Levi, ale objal Ronju kolem pasu a přitáhl si jí k sobě. Tím začala malá přetahovaná mezi Arinou, která měla ruku na Ronjině rameni a Levim, který přimhouřil oči.
"To bude asi všechno," povzdechla si Arina, když přetahovanou prohrála. "Já už půjdu. Mějte se tu pěkně, holoubátka. Mi casa es su casa."
"Ty jsi sem pozvala stážisty?" vykulila Ronja oči.
"Hablas español?" nadzvedl Levi obočí. "'Mi casa' es la casa de Arina y Erwin. 'Mi casa es su casa' es un expresión que signifíca tu podes vivir en la casa de una otra persona."
"Co je to za čáry?" zeptala se tentokrát Ronja.
"Levi aclara la expresión de español en español," vysvětlila jí Arina.
"A Mikasa teda bude bydlet nahoře?" hádala zmatená tmavovláska.
Levi zafacepalmoval.
"Proč já se s touhle rodinou paktuju," zaúpěl.
"Dveře jsou támhle," zamumlala Arina a vzala z pohovky kabelku.
"Co tím myslela?" zamrkala Ronja, když se se svojí sestřenicí naposledy líbla a blondýnka vyšla francouzským oknem. "Jestli je tady Mikasa, není tady i zbytek praktikantů?"
"Nikdo tady není," uvolnil se Levi a uchechtl se. "Jenom my dva."
"...vysvětlíš mi to?" zeptala se Ronja, přetočila se v jeho objetí tak, že k němu stála čelem, a položila mu ruce na ramena.
"Později," zamumlal muž a políbil tmavovlásku. Ruce mu sjely z Ronjina pasu na její boky, kde si je k sobě pevně přitiskl. Ronja se usmála do polibku a položila jednu ruku Levimu na krk.
Žena byla ráda, že jsou konečně sami. Od té doby, co jí muž požádal o ruku, neměli téměř žádné soukromí - to neustálé objíždění přátel a rodiny, zodpovídání desítek otázek… A teď, konečně sami. To otevíralo spoustu možností…
"...kde jsou sakra ty klíče," ozvalo se od francouzského okna.
Snoubenci se otočili na zubícího se Lase.
"Mně si nevšímejte," podpořil je muž a přešel k pohovce. Zvedl několik polštářů a klekl si na zem, aby se pod pohovku podíval. "Myslím to vážně! Já tady vůbec nejsem!"
Kdyby pohledy uměly vraždit, padl by Las k zemi jako pytel fazolí. Když vykoukl zpoza gauče a jeho pohled se setkal s dvojicí hrdliček, opět se zazubil.
"Klíčky od Forda tady nikdo neviděl…?"
"Leží na stolku, kreténe," zasyčel Levi.
"Ty nejsou od auta, ty jsou od baráku, Einsteine… Sakra, kam já jsem je…"
Las klíčky stejně nenašel. Vyprovázen kopancem do řitě s výkřikem "Kondomy jsou ve skřínce napravo!" vystřelil z místnosti a opět zanechal dvojici o samotě.
"Atmoška je v háji," zabrblala Ronja a dosedla na pohovku. Vzala do ruky ovladač a zapnula televizi. "Chceš se dívat na Sex ve Městě?"
Levi si v mysli udělal poznámku: Zabít Lazara Goroděckije.
Stejně si ale vedle Ronji sedl. Dívka se k němu okamžitě stulila a položila mu hlavu na hrudník. Levi jí objal jednou paží a druhou ji sebral ovladač.
"Tak se podíváme, co tady mají…" řekl a přepnul hlavní vysílání na seznam souborů nahraných na hard-disku televize.
Oba dva sebou cukli a Ronja zaječela, když se na obrovské televizi objevila tvář jakéhosi teple vypadajícího stvoření.
"Twilight?" řekl zhnuseně Levi. "Na co se to ta ježibaba kouká…"
"To bude Nadino," uhodla Ronja, "Arina říkala, že si prochází těžkým obdobím…"
"Chudák dítě," odfrkl si muž a navolil nabídku filmů. "Měli bychom zavolat sociálku. Ta ženská je nebezpečná sobě i svému okolí, jak by mohla vychovávat děti?"
"Nebuď zlej," šťouchla do něj Ronja. "Arina je dobrá máma. Antas a Naďa jsou malí sígři a Arina dělá, co může."
"Jsem jejich druhá matka, neříkej o nich, že jsou to sígři," šťouchl do ní nazpátek Levi, zatímco projížděl nabídku filmů. "Vštěpil jsem jim anti-Arinovský záskodnický gen, proto lezou po stěnách."
"Ty jsi zlej," založila si Ronja ruce na prsou.
"Jsem?" broukl muž a rukou nadzvedl Ronje bradu tak, aby se na něj ze záklonu dívala.
"Zlej a saďour," nafoukla dívka tváře.
"Dostane saďour pusu…?" zeptal se Levi.
"Ne."
"...nebo si jí bude muset vzít?"
"Ne- ne, přestaň…!" bránila se se smíchem Ronja, ale nakonec saďoura stejně políbila. Rychle se překulila na kolena a opřela se rukou o opěrku za Leviho hlavou. Muž jí přejel rukama po zádech a přitáhl jí na sebe. Jejich rty se opět setkaly a žena položila druhou ruku Levimu na tvář.
"Půjdeme nahoru?" broukla Ronja, když se od sebe oddálili.
"Proč?" naklonil Levi hlavu a pevněji jí objal.
Políbili se potřetí a tentokrát dlouze. Ronja poslepu sjela rukou k límečku jeho košile a začala rozepínat knoflíky. Tohle bude odpoledne…
"Mamííí!" ozval se jekot ode dveří. "Oni se tady muchlujou!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama