Týden Lásky - Shiny Light

20. února 2016 v 8:49 | Roxanne I. Flamytail |  Týden Lásky
Tak, toto je první povídka, kterou jsem k této challengi spáchala. Nebudu lhát - při psaní jsem poslouchala My Heart Will Go On od Celine Dion, protože Celine Dion je vládkyně romantických písní (má královna Adele Vznešená je hned na příčce za ní ˘^˘)
Tahle část je nejkratší - má pouze 312 slov. To jsem se ještě snažila dodržet limit. Ani nevím, co o tom říct. Light prostě ví, jak si mé Světýlko omotat kolem prstu. Těžká romantika.
Mohla jsem tam napsat ještě vtipnou schazku se smrtonoši... Kašlu na to, užívejte Hikari!

(GIF kvality -40, ale to nevadí!)


Hikari zdrceně dolehla na dveře bytu a unaveně si povzdechla. Dnes měla poradu ohledně nového čísla mangy, které se protáhlo ze čtyř na pomalu šest hodin. Nebýt Tóty a jejích asistentů, kteří ji drželi na místě, už by redaktora alespoň pětkrát uškrtila.
Z kapsy vytáhla svazek klíčů a rychle vybrala ten ke svému bytu. Unaveně klíč zasunula do klíčové dírky a otevřela dveře.
Pohlédla do bytu a strnula. V bytě bylo zhasnuto, ale odevšud se linulo měkké světlo. Snad každá volná plocha byla pokryta hořícími svíčkami všech velikostí, dodávajíc bytu romantický nádech.
Hikari se zaskočeně nadechla a z hrdla jí vyšlo malé zakňučení. Znavenost z ní okamžitě opadla a nahradila ji čitá radost. S širokým úsměvem vkročila do bytu a zavřela za sebou dveře. Rychle se vyzula z vysokých bot a svůj kabát pověsila na věšák u dveří.
V jemných punčochách vkročila dál do bytu, který byl též osvětlen září svíček. V obýváku našla na stolečku obrovský pugét oranžových růží v její nejkrásnější váze. To ji akorát přinutilo úsměv ještě rozšířit. Nakonec si i vzpomněl na její upřímnou nenávist k rudým růžím…!
Opatrně se naklonila ke květinám, aby k nim přičichla, když se bytem najednou roznesla hudba. Jemné tóny pomalého valčíku se kolem nesly jako lesklá stuha a téměř nutily k tanci.
Hikari se napřímila a ani ji nepřekvapilo, když jí zezadu někdo jemně objal. Na krku ucítila šimravé rty a nos jí naplnila bohatá vůně drahé kolínské.
"Šťastný Valentýn," zašeptal jí do ucha Light a políbil jí čelist.
"Ty jsi ten nejlepší manžel na světě," zamumlala Hikari a obrátila se, aby ho také mohla políbit.
"Dělám to pro nejlepší manželku na světě," usmál se její partner a trochu stisk uvolnil, aby se žena mohla plně obrátit.
"Myslela jsem, že si nevzpomeneš," naklonila hlavu ke straně brunetka a objala ho kolem ramen. Lightovi ruce sjely k jejímu pasu a oba dva se začali pomalu pohybovat do rytmu hudby.
"Na tebe? Nikdy."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama