Týden Lásky - KillerKuchen

20. února 2016 v 8:55 | Roxanne I. Flamytail |  Týden Lásky
Hola hou! Jsem tu s dalším dnem! Tentokrát mé milované KillerKuchen (XD Já mám z toho jména pořád výtlem... Díky, ségra, za skvělý nápad!), a... tady už šel wordcount trochu do háje, protože to má 405 slov. Mno. Ale pořád to nemá na Michellian!
Nicméně, tadyto byl taky takový malý pokus o fluff a romantiku. Je to zasazené do mého malého AU, kdy se Genkaku vyhrabe z kómatu a tak nějak začne s Minou živořit, takže je Genkakův charakter lehce naředěn (Nejlepší výmluva na to, proč je originální postava OOC!).
Už kecám nesmylsly, takže užijte čtení!
Pokud nutně potřebujete vědět, jakou hudbu jsem při tvorbě poslouchala, na YT si najděte píseň You Spin Me od Dead Or Alvie. Příjemný poslech všem!Genkaku se skepticky zahleděl na pugét rudých růží, které mu momentálně vázala mladá květinářka. Proč jsou ty zatracený kytky tak drahý? Za tyhle prachy by si mohl dovolit pozlacený struny do Flying V Nirvana a ještě by mu zbylo na sadu trsátek podepsaných od Nirvany samotný.
"Tady máte, pane!" usmála se na něj květinářka a podala mu kytici.
Genkaku zavrčel poděkování a podal jí potřebný obnos ke koupi kytice.
"Doufám, že se vaší paní bude líbit!" pokračovala optimisticky žena a začala přepočítávat peníze.
"To jí doporučuju," zamručel si pro sebe bývalý Pohřebák a vyrazil z květinářství.
Dnes měl výjimečně špatný den. Krom toho, že byl seřván nadřízeným za hraní na kytaru v pracovní době, ho navíc nějaký kretén ohodil vodou z louže, když projel kolem. K tomu se přidalo i to, že mu ráno Mina oznámila, že příští týden přijede její bratr s rodinou a v jeho okrsku se objevil další psychopatický vrah. A ještě ke všemu nastal Valentýn, jeden z jeho nejneoblíbenějších svátků a čas na jeden téměř nukleárně nebezpečný podnik, který plánoval už dva roky.
Naštvaně nakopl plechovku, která se mu připletla pod nohy, a nasupeně vykračoval ulicí.
Ne, Azumo, ty jedna drsná šelmo, dneska musíš bejt vyrovnanej, řekl si náhlev duchu. Máš před sebou důležitou akci, tak si to nezmrv několika podělanýma nepřejícíma kreténama. Soustřeď se, ať to nepoděláš.
Malá krabička v kapse ho tížila jako kámen. Jestli to podělá…
S podobnými myšlenkami došel až k paneláku, kde spolu s Minou už několik let živořil. Rychle vyklusal až do šestého patra, kde si upravil kabát, který nosil do práce a ulízl si vlasy.
Dáš jí ty kytky, necháš se políbit, přežiješ večeři, a pak se prostě zeptáš, domluvil si.
Z kapsy vytáhl klíče a odemkl dveře. Za nimi už čekala natěšená Mina, jakoby tam stála celé odpoledne.
"Ahoj!" vypískla, hned jak překročil práh.
"Šťastného Valentýna!" popřál jí Genkaku, snažíc se znít, jak nejlépe v dané situaci mohl, předal jí kytici a rychle jí políbil na rty.
Zbytek večera proběhl přesně podle jeho plánu. Mina ho uvedla k vzorně prostřenému stolu s nesmírně vynikající večeří při světle svíček, při čemž náhodně konverzovali, než otevřeli láhev šampaňského a hovor se přetočil kousek jinam a nastal čas na Genkakův troufalý plán.
Chvilku si dodával odvahy, než do sebe na ex kopl celou flétnu alkoholu a šel na věc.
Genkaku se zeptal.
Mina se samozřejmě nejdřív rozbrečela a rokvílela jako požární siréna.
Ale nakonec řekla ano.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna Lhářka Slečna Lhářka | Web | 20. února 2016 v 10:23 | Reagovat

OTP všech OTP je opět na scéně! Ano! Konečně! *totální záchvat fangirlu* *stále nepřechází* *ani po třetím přečtění nepřechází* Mina kvílela jako požární siréna a Lhářka kvílela s ní, abys věděla!
Můj ty Eróte, tohle bylo neskutečně cute! Lhářka opravdu kňučela jako pominutá a to už něco znamená!
A  mimochodem, gratuluji ti - dokázala jsi napsat roztomilou romantiku a zároveň udržet Genkaka v charakteru. *potlesk* Já jsem pravděpodobně všechny postavy naprosto nezvládla, ale ty jsi očividně něco jako mistr psaní postav IC *^*
Opravdu, úplně jsem ho viděla! Jen představa jeho maličkosti, jak nakupuje kytky, je úplně strašně vtipná xD Kdyby ho teď viděla Kyoki, asi by její čelist prorazila podlahu xD
Výborná práce, Roxanko, vážně výborná práce! Kouzelňoučký fluff! :3 A jelikož jsem naprostý sobec, už se nemůžu dočkat Nagasaki >w> takže doufám, že to už brzy zveřejníš!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama