Týden Lásky - Intro

19. února 2016 v 15:33 | Roxie Foxie |  Týden Lásky
Dobrý den, einherji a Mitgarďané!
Jsem tu zase já, vaše milá Roxie, a tentokrát s úplně novým projektem. Vznikl s naprosto spontáním nápadem v hromadném chatu, když se naše parta single ladies (kromě Brook >.>) dohadovala o Valentýnu. Najednou prostě někdo (JÁ) nadnesl, že bychom z Valentýna mohly udělat psací projekt. Ano, vím, Valentýn byl před týdnem, ale víte, jak těžký to bylo všechno sepsat, když máte každý den školu do pěti? Fajn, měla jsem to všechno sepsané hned první den, ale to nevadí!

Jak tedy bude Týden Lásky probíhat?
Vezmeme všechny shippy svých OC (BFF/KeiraxLoki se nepočítají) a v rozmezí 200-500 (200-1500 v případě Brook, 300-600 v případě mne) (no co, tak se neumím holt držet rozmezí, no a?!), během jednoho pracovního týdne napíšeme, jak tyto dvě postavy prožívají Valentýn. Pokusíme se přidat co nejvíce romantiky, růží, autobusů (že, Izo?), a uděláme z toho něco krásného a opeřeného. Poté to, na konci týdne, o víkendu, přidáme na blog a budeme čekat, až si to někdo přečte.

Ale Rox, to je to samé, jako postování povídek!
Kuš, bezvěrče. Jde o to, že v povídkách se na shippy a romantiku moc důraz nedává, protože všichni musí pobíhat kolem a kopat zadky nepřátelům. A navíc, Valentýn je přece svátek lásky, takže musíme oslavovat naše shippy, když reálný nemáme! (Kromě Brook a Pohana) A taky jsem jednou chtěla zkusit sepisovat fluff a romantiku, no co.

Už mi tak nějak dochází věci, co bych o projektu ještě řekla, takže sem rovnou dám odkazy a mizím postovat první den >w>

VAROVÁNÍ: Toto je jeden z mých prvních pokusů o psanou romantiku. Očekávejte klišé, touché, a další šé. Ne, fakt, mějte se na pozoru, vůbec mi to nejde.

Roxin TL
DeadSun [Lottie Lauda x Vicky Lovebird]
FutureWinter [Louise Tiersen x Bucky Barnes]
KillerKuchen [Mina Kokoro x Genkaku Azuma]
Nagasaki [Yasashi Akirameru x Izayaki Nobora]
Shiny Light [Hikari Otohadara x Light Yagami]

Broočin TL
♥ Arwin (Arina Goroděckij x Erwin Smith)
♥ Ian x Michelle (Ian Marigold x Michelle Flint)
♥ IrishStar (Rosie McBarrinton x Steven Rogers)
♥ Leather Roses (Marie Antoinetta x Mihael Keehl)
♥ ONA SI TO JEŠTĚ DOPLNÍ, NEJSEM SLUHA

To by bylo k tomuto projektu asi vše. Možná ještě vytvořím banner (nebo taky ne, záleží na náladě >.>).
Have fun, be safe and...

Auf Wiederschreiben, einherji!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama