[MARVEL Fanfiction] Do you wanna build a snowman?

19. ledna 2016 v 12:45 | Roxanne I. Flamytail |  Spektakulární Povídky
*zmateně se rozhlíží* Cože? Rox něco přidává už druhý den potom, co vydala něco jiného? Nebude pauza minimálně dvou týdnů, kdy nakonec stejně postne jenom nějakou challenge? WHAT THE FUCK IS HAPPENING?!!
Ano, moji Mitgarďané, rozhodla jsem se sestoupit zpět, mezi vás, a poctít vás malou jednorázovkou, kterou jsem napsala... teď. Je věnovaná slečně Lhářce, která mi tenhle prompt dala! A taky proto, že je to takový kulíšek >w> Žiju jen pro tebe, zlato! Tak jo, Rox, klídek, tohle bylo divný. Promiň, Lháří.
Anyway, než všichni začnete hopsat kolem, že to bude nějaká roleplay Avengers na Frozen, uklidním vás. Je to jenom fluffy něco, co bylo sepsáno během půl hodiny za poslouchání různých žánrů muziky a sestry, která hnidopišila (Miluju tě, Brook!).
A než mi začnete připisovat lásku k Frozen, řeknu vám jednoduchou větu - Back off, pagans! Já Disney moc neusím, a Frozen mi už taky dost solidně leze krkem, vzhledem k tomu, že jsem ho kvůli Marmeládě viděla aspoň dvacetkrát. Ale je to celkem hezký, jenom Anna je hrozně přespeedovaná >.>
Tak ,a to ode mě, na dalších pár měsíců, pravděpodobně, vše!
Have fun, be safe and...

Auf Wiederschreiben!

(Tady máte jednoho Kapitána Cutie Pie!)

Steve Rogers si přes ramena přehodil měkkou deku se vzorem art deco a usadil se na zem před televizí. Nohy si přitáhl pod sebe do tureckého sedu a lehce se nahrbil. V rukách svíral hrníček s horkým čajem, ve kterém plaval plátek citronu.
Levou rukou si přitáhl hrníček k ústům a pravou šmátral kolem sebe, hledajíc ovladač. Vzápětí hlasitě zaklel, jak si o horkou tekutinu opařil jazyk. Zamračil se na hrníček a položil ho na plovoucí podlahu vedle sebe, aby se čaj trochu ochladil.
Když konečně našel ovladač od přehrávače, chvilku ho studoval. Ještě neměl čas prostudovat veškerou techniku v Avengers Tower, a následující dva dny v rámci pauzy mezi misemi se odhodlal, že jí vyzkouší. Právě se z jedné mise vrátil, takže nemělo cenu vracet se do Washingtonu, když se měl už pozítří spolu s Bartonem a Romanoffovou vydat do Šanghaje.
Po chvilce studování ovladače zmáčkl tlačítko se šipkou. Když na obrazovce naskočilo menu dévédéčka, spokojeně se zazubil. Ať moderní svět vidí, zač je toho Rogers.
Když zaregistroval logo Disney na obrazovce, zatetelil se jako malé dítě a zachumlal se pod deku. Už od svých dvaceti miloval všechny filmy od Disneyho - přesněji řečeno od toho dne, co ho jeho nejlepší kamarád Bucky vzal i se svou desetiletou sestřenkou do kina na Sněhurku. Bucky z ní moc nadšený nebyl (vlastně polovinu filmu prospal), ale Stevenovi ten film změnil život. A když se pak v roce 2011 probudil a zjistil, že Disney nezanikl, naopak, stalo se z něj filmové impérium, málem vypustil duši. Bohužel, Avengerování mu nedávalo téměř žádný volný čas - až do dneška. Proto už posledních třicet hodin pořádal maraton všech Disney filmů, které zameškal.
Jeho poslední dévédéčko, nejnovější Frozen, ho naplňovalo velkým očekáváním. Od ostatních Avengerů na něj slyšel jak kritiku, tak nebeské opěvy (děkujeme ti, Bruci.).
Zakroužil rameny, aby si udělal pohodlí, a stiskl na ovladači tlačítko Enter.

O patnáct minut později slzel jako malá holčička a snažil se ovládnout emoce, které se mu hromadily v hrudníku. Frozen bylo dokonalé, to věděl, a to se ještě nedostal ani k zápletce. Malá Anna se právě snažila znovu najít kontakt se svou sestřičkou, a Stevenovo malé, americky pruhované srdíčko pukalo v aortách.
"Do you wanna build a showman?" zazpívala malá zrzka a nakoukla do klíčové dírky.
Po této větě se však stalo něco podivného. Nejprve se ozvala strašná rána, nejspíš z patra nad ním. Poté se stěny kolem Steva otřásly a ze stropu na něj spadla sprška prachu. Blonďák se vyhrabal do sedu a zastavil přehrávání.
Zvuky však neutichávaly. Ozval se strašlivý dusot, skřípání, výkřiky a několik prásknutí. Jakoby něco sestupovalo z vyššího patra na to jeho, a nezadržitelně se to blížilo…
Dveře do jeho pokoje se rozletěly a práskly o stěnu s hlasitým třísknutím. Vzápětí se do pokoje vřítila DeeDee Furyová s nepříčetným výrazem v obličeji. Na sobě měla pouze černé tílko od pyžama, pytlové tepláky se vzorem kočiček a chlupaté pantofle ve tvaru dvou růžových králíčků. Za ní jako plášť vál chlupatý růžový župan, přehozený, nejspíš ve spěchu, přes její ramena.
"CO TO TADY PROVÁDÍŠ?" zasyčela na Stevena, ve tváři vraždu.
Stve se zděsil. "J-já-"
Černoška mu však nedala možnost odpovědět.
"TY SE DÍVÁŠ NA DISNEYOVKY?"
"N-no, j-já-" začal koktat Steve, ale DeeDee ještě nebyla u konce.
"BEZE MĚ?" zaburácela. "TEĎ SIS UDĚLAL VELKEJ VROUBEK, STEVENOLONTODONTE!"
S tím padla k zemi, složila pod sebou nohy a nasupeně si založila ruce na prsou.
"Na co čekáš?" prskla na Steva, který se na ní díval s mírnou nejistotou, popadla jeho hrníček s čajem a kopla do sebe na ex dobrou polovinu. "Pusť to tam!"
Kapitán namířil ovladač na televizi a stiskl tlačítko s šipkou. Film se opět rozjel.
"Nevěděl jsem, že jsi taková fanynka Disneyovek," zamumlal.
DeeDee ho ignorovala.
"Nejsi trochu sobec," sykla po něm asi po pěti minutách konečně dívka, "takhle hamounit tu deku jenom pro sebe, i když je dost velká na to, aby pokryla celej Harlem? Mně tady umrzá zadek! Naval jí!"
Steve opět stopnul film a podal jí cíp deky. DeeDee ho popadla a přitulila se ke Stevově boku.
"Tak, lepší," zamručela. "Hřeješ, Rogersi."
Blonďák se jenom usmál a hodil jí ruku přes rameno. Sklonil hlavu a přičichl si k jejím vlasům.
"Steve, proč mi čucháš vlasy?"
"Hezky ti voní."
"To má být přátelský kompliment, nebo pokus o sbalení?"
"Pouze vřelá poznámka."
"Takže jako starší brácha?"
"… jo. Přesně."
DeeDee se uvelebila u jeho boku. "Tak to je fajn."
Chvilku jen tak seděli, Steve neustále nasávajíc šeříkovou vůni dlouhonohé dívky.
DeeDee se po chvilce nervózně ošila a ukázala na televizi.
"Hej! A zapnout to hodláš kdy?!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lhářka Lhářka | Web | 23. ledna 2016 v 14:12 | Reagovat

Frozen má jediný klad - Hanse! Ten chlap je boží >w< Dokonce jsem málem vymyslela OCčko, které bych s ním shippovala. Což jsem nakonec naštěstí neudělala, ale měla jsem k tomu takhle blizoučko!
Bohové, tohle je dokonalé! Krásné! Roztomilé! Úžasné! Skvělé! Boží! @w@ Četla jsem to už asi pětkrát a pořád nemám dost! Je to prostě tak strašně rozkošné! Steve choulící se u televize pod dekou a s hrníčkem v ruce by si zasloužil fanart! Nebo radši ne, můj roztomilo-metr by to nemusel rozdýchat xD Ohoz DeeDee mě fakt dostal - zvlášť ti králíčci xD Velká drsná Nicole Jane Fury s růžovém županu xD
A ten konec! Ten konec je tak- *roztomilo-metr vydá zvuk ne nepodobný zkratu, vyletí z něj roj jisker a obláček dýmu* A je to zase v pytli! Zas to nevydržel! A víš proč? Protože je prostě až příliš cute! DeeDee a Steve jsou totálně brOTP! *dál už z ní jen vycházejí podivné přidušené zvuky*
Prostě a jednoduše, takhle povídečka je výborná! Až budeš mít zase nějaký nápad, i kdyby byl jenom takhle kraťoučký, koukej ho sepsat a postnout, ať mám co říct! *^*

2 Kristina Belmont Kristina Belmont | Web | 24. ledna 2016 v 17:20 | Reagovat

*odstrkuje žárlivou Shi od obrazovky* Musela jsi tam dávat to čichání ke vlasům? xD Shi mi tu začala vyvádět a Vic ji za chvilku asi přizabije....
Každopádně já Frozen neviděla zatím. DeeDee v růžovým pyžamu... Apokalypssa je blízko, že? xD

3 Roxanne I. Flamytail Roxanne I. Flamytail | 27. ledna 2016 v 11:01 | Reagovat

[1]: Jo, Hans je relativně fajn... Ale já opravdu Disney moc nemusím... (kromě srdcovek, samosebou! ˘^˘)
Jé, děkuju! >w< Bylo to napsané dost rychle, ani ne hodinka a půl O.o Myslím, že jsem právě prolomila rekord o napsání a postnutí povídky na tenhle blog! Super! Ano, Steve pod dečkou, s tím jeho blonďatým čumáčkem... >w> To jsem si jednoduše nemohla odpustit!
Ano, DeeDeein župan nehrdé barvy... Ale dal jí ho Fury k narozeninám, takže ho musí nosit XD
Awww, děkujůůůů! *podává krabici s nářadím* Tady máš tohle, to by ti mělo pomoct! Tohle je vážná věc, ať to máš co nejrychleji spravené!
Neboj, určitě sepíšu! A ty mě dál zásobuj tak super promptama!

[2]: *práskne jazyk vystrkující DeeDee přes kebuli* Hej, dude, tady šlo jenom o bromance, nic víc! DeeDee je přece forever meloun (snad se mi jí podaří seshippovat s Black Pantherem v CW XD Black Panther better be hot!)
Doporučuju, je to dot pěkný... A Let It Go je dost pěkná písknička...
Nah, ta už dávno nastala, když DeeDee poprvé vkročila svou pubertální nohou do Triskelionu! @_@
Ale děkuju moc ^w^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama