[Deadman Wonderland Fanfiction] Mina Kokoro poprvé, prosím!

11. srpna 2015 v 18:15 | Roxie Foxie |  Mina Kokoro
*zmateně se rozhlíží kolem* Cože?! Rox opravdu po skoro čtyřech měsících lenosti něco přidává?! *zazní varovné gongy* BLÍÍÍÍŽÍÍÍ SÉÉÉ ÁÁÁRMÁÁÁGÉÉÉDÓÓÓÓN!
Ale ne, lidi, opravdu je to tak! Konečně jsem se zvedla z mého trůnu prokrastinace a lenosti a motivována Lhářkou jsem se rozhodla, že něco konečně přidám.
Poté, co jsem prošmejdila každý temný kout svého noťasu, tabletu a dvou popsaných sešitů jsem toho našla pramálo.
ALE!
Něco jsem opravdu našla. Je to jenom opravdu krátká minipovídka, spíš něco jako deník. Je to o jedné z mých nejnovějších OC (je jí asi tak pět měsíců), Mině Kokoro. Je to OC z Deadman Wonderlandu, který jsem před nedávnem opět přečetla. Prostudovala jsem si to, našla si pár nových nejoblíbenějších postav, opustila pár starých a najednou mě tak napadlo, že jediné OC, které tam mám je celkem ucházající postava Deadmana, ale jinak nic, nic, zhola nic. A tak jsem tak nějak začala tvořit a... vznikla z toho Mina. A už jí mám dost slušně vymyšlenou a... tak nějak figuruje na Broočině stupnici 6 nejlepších párů, které Roxanne Isenstarovna Flamytailová vymyslela.
Myslím, že se vám ráda představí sama.

Ádié, holoubátka!
PS: Nebojte, brzy se už vrátím s něčím lepším! (viz. Připravované povídky ^^)
PPS: Ach, ano. Ten neznámý, se kterým se Mina baví, je Genkaku Azuma, náš všemi milovaný Mnich ^^


Ahoj! Jmenuju se Mina Kokoro a je mi dvacet tři let. Momentálně už dva roky žiju a pracuju ve vněznickém zařízení Deadman Wonderland. Ano, opravdu tu pracuju, nesedím za napadení, vraždu nebo nějakou další psychotickou věc jako je třeba pohybování s krví.
Pracuji v sektoru G, kam jsem se dostala po tom, co mi tu moje mamka našla práci. To zní asi hodně trapně, ale víte sakra, jak dlouho trváčerstvě odstudovanýmu vysokoškolákovy, než si najde první zaměstnání?
Ale zpátky k pracovišti. Asi tím poruším pár pravidel o mlčenlivosti, ale tohle místo je fakt hodně... Jak to říct? Zvláštní? Asi bych měla říct 'nepochopený', jak je teď v módě, ale pravda je, že se tu starám o partu psychop-

"Hej, Mino, co zas čumíš do toho kompu! Někdo tady má hlad! Od čeho tě sakra platěj! ... Co to tam píšeš?"
"Do toho ti nic není, Genkaku- Huá, nekoukej!"
"Ty chceš zažádat o novou práci?"
"Ne, a vypadni od mýho laptopu!"
"Věznický zařízení? To jsi jako fakt blbá?"
"Nech mě a vypal!"
"Až po tom sendviči. To si jako zakládáš blog nebo co?"
"Jo, tady máš kus chleba s řízkem a už padej."

-psychopatů. Dělám tu prakticky všechno, od kuchařky (což je oficiální povolání zapsaný na pracovní listině a až chronicky mě to baví) až po neplacenýho terapeuta, když Genkakovi rupne v bedně a začne se ohánět sekerou, kterou má schovanou za krbem.
Taky tu funguju jako uklízečka, milostná poradna a kříšťálová koule na otázky typu "Co bude dneska k vobědůůů?".
Amen, Undertakeři. Miluju vás. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lhářka Lhářka | Web | 16. srpna 2015 v 20:35 | Reagovat

Mina. Je. Prostě. Boží!
Právě teď jsem to oficiálně četla popáté a mám pocit, že takový fangirl, jaký z toho chytám teď, z toho budu chytat ještě hodně dlouho! I když je to takhle kraťoučké, prostě si nemůžu pomoct. Je to strašně boží! Mina je strašně boží! (Nezapomeň jí za mě dát sušenku ^-^) A Genkaku x Mina je OTP, jasné? Takže o ní koukej přidat něco dalšího - a rychle! Protože tohle je moc krátké, aby to utišilo můj hlad xD
Ehm, poslední větu ignoruj. Prostě a jednoduše přidávej! Minu nebo cokoliv jiného (třeba pana Orla ^-^), hlavně přidávej! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama