Brook -a Rox taky!- Nekreslí, ale Maluje! ~ Část 0.4 - Band of OCs...

18. června 2015 v 10:43 | Brook & Rox |  Brook Spektakulárně Kreslí
[Edit 18. 6. 2015: Znovu jsem si to přečetla, a celý článek zní, jako bych byla na drogách, a k tomu pozřela velké množství rozdrceného jednorožčího rohu, lentilek a růžové cukrové vaty... Pokusím se to omezit o jisté fráze typu "Jupí!" a "Ňuf!", protože se nechci ztrapnit ještě více, než je nutné -.-" :D]

[Edit 18.6.2015 0.2: Rozhoduji se, že článek vymažu a napíšu znova, protože co já tam napsala, to je neskutečný... Znovu to osekám]

Ni hao, okurečky! ^^
Zde je Brook a dnes budu vaším reportérem a uvaděčem světem umění a krásy! Takže, o čemže dnešní část klasického umění bude?
Brook a Rox začaly před několika týdny chodit na kurzy malování. A je to tam super! *fangirlin'* Teda, až na to, že nikdo z učitelek nemluví anglicky... ale když jsi v Číně, neuč se čínsky, ne? Takže z toho jsou dva plusy - naučíme se malovat a k tomu pár čínských frází.
Když jsme tam byly porpvé, vyšlehla jsem tam Mickey Mouse jak od profíka, a Rox hrozně roztomiloučkou chibi-princeznu ^^
Ale to byly začátky! Když jsme tam s Rox naklusaly napodruhé, učitelka nám rozdala obrázky shoujo. Juhů! Já jsem v jedné okamžitě poznala svojí jistou postavu, a Rox jsem vypíchla jednu, která byla hrozně podobná její postavě (mám to ale vkus ˘^˘ XD Né...)
Na začátek, Evanger-Flamytail nikdy nebyly moc kamarádky se štětcem. O to víc nás obě překvapilo, jak dobře to vyšlo. No nic, příjdeme k páchání!Když jsem si tak vybírala ty obrázky, tahle holčička mě loktem praštila mezi oči a narvala se mi do mozečku. Okamžitě jsem v ní poznala svatou a uctívanou pramatku všech svých OC, svojí první MARVEL dědičku, nejmladší holčičku ze všech mých postav, no prostě všeobecně hipíka největšího, první a jedinou Brook Josephine Evanger. Ano, ano, správně, dětičky, je to moje jmenovkyně. Kdysy dávno, na svém úplně prvním blogu jsem o ní měla kratičkou jednorázovku (která naštěstí nějak vyšumněla) ale od té doby je pořád se mnou - Brookie!

No, budu upřímná - dělala jsem na tom tři hodiny bez přestávky, bez jídla a pití, od základních tvarů po vymalovávání barvami. S rukou mi pomohla učitelka, ale zbytek je moje hrdé vlastnictví. Ano, není to vystínované a je to to jediné, co mě na tomhle obrázku mrzí T-T Už dlouho plánuju, že na to vezmu křídy, ale ještě jsem se k tomu nedostala...

Něco málo o postavě: Mutant, X-Man, Ňufan Obecný, složila píseň Fuck It All, nerada používá sprostá slova a hádá se s druhou půlkou mozku. Co dál? Má prosperující vztah s Pyrem (no... je žhavej >D Dvojsmysl!)

Poté tu je páchání mé milé dvojičky Rox!

Toto je druhá dívenka, kterou jsem Rox navrhla - a, upřímně, vypadá o dost roztomileji než originál :3 I když to vypadá o dost propracovaněji, než můj výtvor, dělala na tom Rox asi o půlhoďku míň než já (což jí dalo čas obrázek i vystínovat >.> Stíny bohužel nejsou moc vidět T-T (Hail koupení scanneru!))
Rox chvilku dost nadávala, že se vůbec nepodobá aktuální postavě, ale podle mě to vypadá fakt moc hezky ^^

Uh, teď jsem si uvědomila, že o tutok droboučkém, roztomiloučkém OCéčku asi nevíte zhola nic. Tak vám jí představím! o(≧∇≦o)

Něco málo o postavě: Ctěné jméno této děvčice zní Luise Erilyna Tiersen (později Fortuna). Je to Roxino OC do Winter Soldiera, a podle mě její nejlepší OC do Marvelu vůbec o(≧∇≦o). Podle jména můžete odhadnout, že je to francouzka. Je jí něco okolo sedmdesáti let, vypadá avšak na dvacet. Je to kolega a zárověň nejlepší kamarád Winter Soldiera (dost hardcore je shippuju O.o (≧∇≦)). Dále je to, ingliš řečeno, Clairvoyant, čili jasnovidka. Odtud přezdívka ^w^.

->->->-> Shiiit, teď jsem zjistila, že mám ještě něco na dodělání do školy! O.O Urychleně se proto loučím, přeju krásný konec školního roku, hodně štěstí lidem, kteří ještě dělají testy, gratuluju prolezlým studentům, a nezbořte školu!

Zai Jián!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | 18. června 2015 v 22:36 | Reagovat

Kreslíte božsky ;-; Fakt že jo! A nemaž článek, vždyť je v pohodě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama