A just že ten srázek bude!

23. června 2015 v 11:08 | Rox |  Info, Výkecy, atd....
Heil Freddy.
Za neaktivitu se radši ani omlouvat nebudu, na to by padla snad celá stránka ve wordu... Zkrátka píšu, píšu, ale nic kloudného z toho není, a nechci vás, moje nejbližší zasypávat nedodělanými a nerozepsanými povídkami. Mám pár nápadů, které bych snad v budoucnosti mohla rozjet, ale zatím je toho pořád ještě málo, abych mohla začít postovat...
Nicméně, přejdeme k hlavní náplni článku. Bude další Srázek! Juhůůů! A protože to bude výroční srázek, rok od toho, co jsme se potkaly naživo poprvý, chtěly jsme s Brook udělat něco extra. Hloubaly jsme, a dloubaly a nakonec nás něco napadlo. Nevím, jestli to nebude znít trochu divně, ale podle mě to za úvahu aspoň stojí. Krystý už asi ví, o co se jedná, ale... Napadlo nás zkrátka, že vzhledem k tomu, že budem mít o prázdninách spoustu času, no... Chtěly jsme vás na jeden víkend pozvat k nám, do Krkonoš, do našeho malého městečka uprostřed ničeho, do našeho letního psacího sídla. Všechno bychom samozřejmně domluvily, vyhledaly spoje autobusů, vlaků, klidně vám to i zacálujem! Místa je u nás doma dost, na spaní by se taky dalo všechno zařídit, program bychom s Brook nějaký vyhloubaly v letadle, jídla a pití bude dost, můžem uspořádat Marvel maraton, prostě by to bylo fajn. Mohly bychom vás seznámit i s několika našimi kamarádkami, fellow geeky!
Jenom je tu ještě jedna otázka - Zajímalo by vás to?
Vím, že někteří z vašich rodičů by mohli mít něco proti, že se vůbec neznáme, atd., ale myslím, že bychom je kdyžtak dokázaly přesvědčit. Pokud jste už na srázku byly, víte, že my hlavy nekoušeme, a navíc bychom byly pod dohledem naší mamky, kterou už několik z vás poznalo a přesvědčilo se, že to není zuřivá Fúrie.
Pokud prostě nemáte zájem, klidně napište, nemusíte se vymlouvat! Nám to vadit nebude, koneckonců, je tu hodně důvodů, proč by někdo z vás mohl být proti.
Kdyby vám tohle přišlo trochu moc familiérní, klidně se zase můžem domluvit na Praze, je to opravdu na vás. Tohle je jenom jedno schéma (ale náš osobní favorit!), dalším návrhům se bránit nebudem.
Napište obratem do komentářů, prosím, chtěly bychom se domluvit co nejdřív.
Auf Wiedersehen,
Zai Jián,
Adios,
Nashledanou,
Aloha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lhářka Lhářka | Web | 28. června 2015 v 22:01 | Reagovat

Tohle - je - tak -naprosto - boží - nápad! Jinými slovy jsem pro všemi dvaceti! A už jsem to konzultovala i s mámou, která nevypadala, že by měla něco proti, takže si mě můžete rovnou připsat na seznam účastníků!
Já se na náš srázek těším už snad od února, jenom jsem tehdy nevěděla, jestli to vůbec dopadne, takže si ani neumíte představit, jak jsem právě teď nadšená! Hrozně jste mi všechny chyběly! Musíme se domluvit co nejrychleji - dva měsíce jsou přeci dost krátká doba! A ehm ne, vůbec nejsem v téhle chvíli hyperaktivní a vůbec neplácám kraviny.
Eh, radši zmlknu a půjdu spát. Prostě a jednoduše - skvělý nápad, jsem mu naprosto nakloněna a celou svou maličkou dušičkou se modlím, aby nám to vyšlo a tentokrát jsme byly všechny!

2 Lhářka Lhářka | Web | 1. července 2015 v 9:15 | Reagovat

[Smazaný komentář] Stáhnu si ho, jakmile se dostanu někam, kde mají volnou wifi (jelikož mi ji doma stále ještě nemáme xD), což by snad mohlo být k večeru. Nicméně vaše ID mám opsána, takže to klidně smažte a já se pak ozvu ^-^

3 Lea Lea | 7. července 2015 v 11:14 | Reagovat

Vypadá to naprosto úžasně! Moc ráda bych tam šla, ale bohužel mi už asi nezbývá čas :(
12. jedu na 14 dní na tábor a pak už zbývá pouze týden do konce měsíce. Bohužel, mám rozvedené rodiče, takže budu muset jít k mámě na srpen. Ta o tom nesmí nic vědět (ani neví) takže fuuuuuu Se to moc nehodí :C
Btw stejně nevím co byste dělaly s mojí bezlepkovou dietou, bych vám pěkně zavařila :D :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama