Roxin výkec na neurčitá témata

6. března 2015 v 13:50 | Roxanne I. Flamytail |  Info, Výkecy, atd....
Ahoj, ahoj! Ano, opravdu nemáte jen mžitku v oku, Rox doopravdy něco napsala! Omlouvám se, že jsem něco nepřidala dřív, ale Čína ze mě momentálně vysává veškerou energii -.-".


Doufám, že se v tomhle nějak zlepším, ale od té doby, co jsme přiletěli jsem sotva sáhla na klávesnici (a to už jsou dva měsíce, Rox! Dva měsíce!). Škola tu není zas tak složitá, ale po tom, co jsem získala freee Wi-Finu nedělám nic jiného, než že hraju Marvel: Contest of the Champions a projíždím 9gag.com. Omlouvám se, zlatíčka, pokusím se to zlepšit T-T. Pokusím se nějak omezit ten Contest of the Champions (ale nevím, je to neprosto boží hra O.O) a zkusím terapii knížkama, který by (snad) měly dorazit zítra.
Podle našeho učitele je mozek schopný se během tří týdnů naprosto přeprogramovat a ztratit nebo zprovoznit koncentraci člověka (internet vás ruší, knížky pomáhájí se koncentrovat). Pokud tedy během tří týdnů budu bez 9gagu a s knížkou, budu se teoreticky moct přeprogramovat... Doufejme, že to vyjde a Roxí se vrátí v plné síle!


Další věc, o které jsem se po dlouhé době chtěla vykecat: včera se mi po dlouhé době podařilo zprovoznit VPN a konečně jsem se dostala na YouTube. První a poslední video, které jsme včera s Brook viděly, byl velmi zasekaný trailer na Age of Ultron. Ty starší jsem už viděla, ale tenhle, nejnovější, mě poslal hned k sobě do pokoje, kde jsem asi dvě minuty v kuse mlátila hlavou do zdi. To bylo něco tak úžasnýho! Chytl mě z toho neskutečný záchvat fangirlingu, takže jsem ještě teď hyperaktivní jako po dvou dávkách dvojitého expressa.


A pak jsem si uvědomila, že už to bude za míň, jak dva měsíce. Další tři minuty mlácení. Sakra, já už se tak nemůžu dočkat! Jakmile bude první premiéra v čínském kině (ano, Avengers se dostali přes cenzuru! Jo!!!), okamžitě beru Brook, lístky a jdu se usadit pěkně do poslední řady, abych měla dobrý výhled.
Podle toho, co jsem tam viděla, to bude za a) drsný jak šmirglpapír, za b) hustý jako hrnec dobře udělanýho guláše (guláááášééék...) a za c) Cap očividně zase schytá všechen výprask. Sakra, on byl v tom traileru tak neskutečně... roztomilý! Heroický! *cuddlybitch, cuddlybitch*


Asi poslední věc na seznamu, kterou tu dnes mám je moje připravovaná FF, kterou bych tu ráda začala zveřejňovat. Jak někteří z vás víte, během asi dvou týdnů jsme s Brook shlédly Agents of SHIELD, což co? Uhádne to někdo? Ano, správně, za deset bodů! Samosebou, že mě to jaksi jemně popostrčilo k tomu, abych začala psát jakousi povídku. Musím varovat, bude tam dost zásadních spoilerů pro ty, kteří AoS neviděli, za což autor neručí, vzhledem k tomu, že vás teď varoval. Nebudu ještě vyzrazovat, o čem to bude, ale mělo by se to tu objevit někdy během příštího týdne (to neberte vážně, může se to kdykoliv změnit).

S pozdravem z Číny a prvním článkem totálně bez smajlíků vás zdraví
Roxie Foxie

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama