Krátké polemizování o Pátku 13., Majora's Mask, Benu Drowned a Iluminátech...

13. února 2015 v 14:33 | Brook J. Evanger |  Info, Výkecy, atd....
Dobře, ti Ilumináti jsou možná jenom prázdná fráze, ale tak nějak se mi tam hodili... :D
Tato ukázka mých myšlenkových pochodů začala tím, že jsem prohlížela 9gag, byla naštvaná na všechny Číňany a zoufala, že budu po patnácté Forever Alone na Valentýna. Jak tak scrolluju, zjistila jsem, že den před Valentýnem (dneska) bude vypuštěna do prodeje hra Majora's Mask ve 3DS, a že to bude pro všechny 9gaggery obrovská bomba.
No, jediné, na co jsem mohla po přečtení článku myslet, bylo asi něco takového:
PROBOHÁÁÁÁÁ!!! Ben Drowned! Sakra! Je to tu zase! Další kolečko! Jedusable nebyl dostačující! Zase ho musej přivíst z mrtvejch!! Proboha! Nikdo ho už nezastaví! Áááá! *panicky pobíhá kolem*
Ehm, ehm. No, kdo neví, kdo je to Ben Drowned, tady je odkaz na jeho příběh (je to sice dlouhý, ale kvalita příběhu je neprůstřelná, a zaručuji, že se budete třást, kdykoliv budete chtít používat počítač). Je to vlastně virus/duch/převtělení mrtvého Bena, který začal pronásledovat Youtubera Jedusable. Je to sakra strašidelný (pro mně >w<) a ještě jsem se nedokopala k puštění si aktuálních videí ze hry. Asi bych už nespala, stejně jako po objevení Rakea :D
No, a pak mě, jakožto hrdého následníka pana Jacka Hodginse napadly konspirační teorie (Já konspiračno-teorizuji pořád. Naposledy jsem vymyslela, že Thanos z MARVELu je ve skutečnosti Miloš Zeman a SHIELD a Avengers jsou Ilumináti. Zeman leze do zadku Číňanům, aby mu dali k dispozici armádu a zbraně, on mohl vojensky ovládnout Zemi a začít dobývat zbylých osm světů. Ilumináti nás chrání, ale nikdo neví, jestli existují, takže... SHIELD jako vyšitej :D).
Nikoho nenapadlo, že MAJORA'S MASK bude vypuštěna do prodeje na PÁTEK 13., který symbolizuje SMŮLU A NEŠTĚSTÍ? A že BEN DROWNED způsobuje PŘÍZNAKY SCHIZOFRENIE, které všeobecně způsobují SMŮLU A NEŠTĚSTÍ? No. Zde je moje teorie. Ben Drowned se dostal do počítačů tvůrců a zadal tam toto datum. Všechno to kontroluje a vydírá vývojáře, aby nikomu nic neříkali. Jo. Naprosto přesný. Určitě. A jak k tomu došlo? Některý z vývojářů se zřejmě doslechl o případu Jedusable a řekl si, že by to byla výborná reklama. Koneckonců, když si někdo přeje Zombie Apokalypsu, proč by někdo nechtěl mít mrtvé vědomí v počítači, že ano? Stáhnul některé z Jedusableových videjí a rozeslal to do reklamního oddělení firmy s tím, že to přeposlal přes gigapočítačové zosobnění celé firmy. Ben se tímto stylem dostal do všech počítačů a teď všem ve firmě vládne s tím, že pokud něco řeknou, okamžitě zkratuje gigapočítač a celé centrum vybuchne, spolu se všemy svědky.
Co říkáte na moje myšlenkové pochody? "Slušně švihlá Mjolnirem." - názor mojí sestry.

Brook se loučí a...
Zai Jián!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama